BUGÜNE KADAR NELER YAPTIM ? 

Mauris rhoncus nunc elit, ut fringilla metus cursus a. Integer porta odio vitae nulla tincidunt placerat. Cras et ipsum tincidunt ante viverra ultrices. Morbi et cursus magna, et scelerisque mauris. Ut nec odio a massa ornare mattis. In tortor nisl, venenatis in sollicitudin consectetur, laoreet efficitur libero. Quisque efficitur ante sed diam tincidunt, a consequat nisl tempor.

İHTİYAÇ VE HEDEF ANALİZİ YAPTIKTAN SONRA SİZİ DOĞRU TASARIMLA BULUŞTURALIM

Tasarım için gerekli olan ön çalışmaları yapmadan ise başlamak, markanızı sadece bir boya küpüne batırmaya benzer. O halde öncelikle genel olarak neyi amaçladığınıza, kendinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğine birlikte karar verelim.

Beklentileriniz nelerdir ?
Sizinle tanıştıktan sonra ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi dinlerim.
Tasarım süreci
İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak örnek demolar oluştururum
Uygulama
Seçtiğiniz demoya hazırladığımız veya istediğiniz içerikleri girerek web sayfasınızı test için hazır hale getiririm
Kalite Testleri
Kalite standartları sitenizin verimli çalışmasını, bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Bu aşamada siteniz 5 ayrı testten geçmektedir.
Optimizasyon
Web sayfanız sunucuya yüklendikten sonra js,css ve image optimizasyon işlemleri başlatılır ve teslime hazır hale getiririm.
SONLANDIRMA
Web sayfanız bitmek üzereyken sizinle bir toplantı daha yaparak son isteklerinize göre tekrar düzenlerim ve teslim ederim.

Yıllarca bozulmayacak, güvenli ve esnek bir web sitesi için…

Deneyimim göstermektedir ki; site yayına girdikten sonraki 1 ay süresince müşteri talepleri devam etmektedir. Hergün sitesine girip dolaşan müşterimizin doğal olarak aklına yeni birşeyler gelmekte, benden talepte bulunmaktadır.

En önemli farklarından biri ne kadar süre geçerse geçsin verdiği destek hizmetidir. Genel anlayışım; sitenin altında logom yer aldığı sürece ondan sorumlu olduğumdur.

En ufak bir kesinti bile günümüz internet çağında kabul edilebilcek bir durum değil.

Web projeleri asla sonlanmaz , sürekli geliştirilmeye , güncellemeye ihtiyaç duyarlar ve müşteri memnuniyeti adına bu değişikliklerden herhangi bir ücret talebim olmuyor.

arama motoru optimizasyonu (seo)

SİTENİZİN VE MARKANIZIN;

bilinirliğinin artması, ziyaretçi sayınızın çoğalması gibi sizi zirveye taşıyacak çalışmalardan oluşan arama motoru optimizasyonu (SEO)işlemi sitenizin bulunduğu sektör tabanlı analizler sonucu ve rakip-hedef planlamalarıyla yürüttüğümüm ve yükselişinizi izlemekten mutluluk duyduğumum bir aşamadır.

Backlink Paketleri
Bu tarz işlemlerde paravan bloglardan vs. işlem yapılmamaktadır. Siteler sürekli güncellenen aktif haber siteleridir.Sitelerin Alexa, DA, PA skorları orta durumdadır ve sosyal medya hesapları ile destekliyorum
Tanıtım Yazısı Paketleri
Yaklaşık 100 adet web sayfasından tanıtım yazısı hizmeti alabilirsiniz.Metinler 200 kelime olarak sizin belirlediğiniz anahtar kelimeye uygun olarak hazırlanır.(Paravan blog kullanmıyorum)
Sosyal Medya Paketleri
Facebook, Twitter, Plur, Pinterest ,Diigo, Tumblr, Scoop, Linkedin gibi sosyal medya adreslerinde belirlediğiniz anahtar kelimeye uygun firmanızın tanıtımını yapabilirim