Neler yapıyorum ? 

Çalıştığım markaları anlayabilmek için yapılan ilk toplantı ile başlayan proje süreci, araştırma, tasarım, uygulama, geliştirmeyle devam edip teslim ile son bulurken, destek ve geliştirme aşaması başlamış olur.

Sizin için de doğru çözümleri oluşturabilir, web,sosyal medya ve arama platformlarında markanızın sesini yükseltebilirim

Web Tasarım Hizmetleri
2011 yılından itibaren web tasarım yapıyorum , irili ufaklı yüzlerce projeyi sonlandırdım.Ağırlıklı olarak içerik yönetim sistemleri üzerinde çalışıyorum.Markanızın web dünyasında daha fazla güçlenebilmesi için hedeflerinize uygun, ziyaretçilerinizin beğeniceği mobil uyumlu sayfa tasarımları oluşturuyorum.
SEO (Arama Motoru Optim…)
Markanızın;
bilinirliğinin artması, ziyaretçi sayınızın çoğalması gibi sizi zirveye taşıyacak çalışmalardan oluşan seo işlemi sitenizin bulunduğu sektör tabanlı analizler sonucu ve rakip-hedef planlamalarıyla yürüttüğümüm ve yükselişinizi izlemekten mutluluk duyduğumum bir aşamadır.
Sosyal Medya Yönetimi
Firmanızın sosyal medya hesaplarını yöneticek vaktiniz olmayabilir veya işi bir profesyonele vermek isteyebilirsiniz sizlere aylık raporlar sunarak bu alanda profesyonel hizmet verebilirim.Sosyal medya hedeflerinize yaklaşmakta büyük önem arz ediyor.Popülarite ve güven duygusunun temelleri buralarda atılıyor.
Firmalara Özel Çözümler
Kurumsal firmanızın hosting, mail hosting, dedicated server, anti ddos, yük zayıflık testi yedekleme ve danışmanlık gibi bir çok hizmete ihtiyacı olabilir.Belirttiğim hizmetler için teklif alabilir veya bu hizmetler dışında kalan bir sorununuz için danışabilirsiniz.Tüm donanımlar Türkiyenin en iyi veri merkezinde barınmaktadır.

İHTİYAÇ VE HEDEF ANALİZİ YAPTIKTAN SONRA SİZİ DOĞRU TASARIMLA BULUŞTURALIM

Tasarım için gerekli olan ön çalışmaları yapmadan ise başlamak, markanızı sadece bir boya küpüne batırmaya benzer. O halde öncelikle genel olarak neyi amaçladığınıza, kendinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğine birlikte karar verelim.

Beklentileriniz nelerdir ?
Sizinle tanıştıktan sonra ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi dinlerim.
Tasarım süreci
İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak örnek demolar oluştururum
Uygulama
Seçtiğiniz demoya hazırladığımız veya istediğiniz içerikleri girerek web sayfasınızı test için hazır hale getiririm
Kalite Testleri
Kalite standartları sitenizin verimli çalışmasını, bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Bu aşamada siteniz 5 ayrı testten geçmektedir.
Optimizasyon
Web sayfanız sunucuya yüklendikten sonra js,css ve image optimizasyon işlemleri başlatılır ve teslime hazır hale getiririm.
SONLANDIRMA
Web sayfanız bitmek üzereyken sizinle bir toplantı daha yaparak son isteklerinize göre tekrar düzenlerim ve teslim ederim.

Yıllarca bozulmayacak, güvenli ve esnek bir web sitesi için…

Deneyimim göstermektedir ki; site yayına girdikten sonraki 1 ay süresince müşteri talepleri devam etmektedir. Hergün sitesine girip dolaşan müşterimizin doğal olarak aklına yeni birşeyler gelmekte, benden talepte bulunmaktadır.

En önemli farklarından biri ne kadar süre geçerse geçsin verdiği destek hizmetidir. Genel anlayışım; sitenin altında logom yer aldığı sürece ondan sorumlu olduğumdur.

En ufak bir kesinti bile günümüz internet çağında kabul edilebilcek bir durum değil.

Web projeleri asla sonlanmaz , sürekli geliştirilmeye , güncellemeye ihtiyaç duyarlar ve müşteri memnuniyeti adına bu değişikliklerden herhangi bir ücret talebim olmuyor.

arama motoru optimizasyonu (seo)

PAKETLER

Backlink Paketleri
Bu tarz işlemlerde paravan bloglardan vs. işlem yapılmamaktadır. Siteler sürekli güncellenen aktif haber siteleridir.Sitelerin Alexa, DA, PA skorları orta durumdadır ve sosyal medya hesapları ile destekliyorum
Tanıtım Yazısı Paketleri
Yaklaşık 100 adet web sayfasından tanıtım yazısı hizmeti alabilirsiniz.Metinler 200 kelime olarak sizin belirlediğiniz anahtar kelimeye uygun olarak hazırlanır.(Paravan blog kullanmıyorum)
Sosyal Medya Paketleri
Facebook, Twitter, Plur, Pinterest ,Diigo, Tumblr, Scoop, Linkedin gibi sosyal medya adreslerinde belirlediğiniz anahtar kelimeye uygun firmanızın tanıtımını yapabilirim